Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve diş sağlığı kişiler için çok önemlidir. Ağız ve diş sağlığında yaşanan problemler bütün vücudu etkileyebilir. Bu ve benzeri sorunları yaşamamanız için Cliniccell sizler için sağlam bir zırhtır. Uzman kadrosu ve dinamik yapısıyla Cliniccell, ağız ve diş sağlığı alanında sorunlarınıza çözümler üretir ve hiçbir sorunla karşılaşmamanızı sağlar.

Ağız ve diş sağlığı bölümümüz; kanal tedavisi, diş protezi, implantoloji ve dolgu hizmetleri sunar.

Kanal Tedavisi
Cliniccell, ağız ve diş sağlığı hizmetinin alt birimi olarak, kanal tedavisi hizmeti verir. Kanal tedavisi, dişin pulpasının/diş özünün temizlenerek ağrıya sebep olan sinirlerin yok edilmesidir. Diş çekiminin daha ucuz olmasına rağmen, kanal tedavisi tercih edilmelidir. Çünkü dişin boşluğunun doldurulması zordur.
Diş Protezi
Cliniccell, ağız ve diş sağlığı hizmetinin alt birimi olarak, diş protezi hizmeti verir. Diş protezi, dişlerinizdeki eksiklerin tedavisi amacıyla hazırlanan yapay dişlerdir. Diş protezlerinin amacı, diş eksikliği sonrası ortaya çıkan işlevsel bozukluğun giderilmesi, konuşmanın tekrar düzelmesi ve estetik görüntünün tekrar oluşturulmasıdır. Protezler, sabit ya da hareketli olabilirler.
İmplantoloji
Cliniccell, ağız ve diş sağlığı hizmetinin alt birimi olarak, implantoloji hizmeti verir. İmplantlar; ağızdaki diş eksikliklerini tamamlamak için, çene kemiğine sabitlenen küçük titanyum parçalarıdır. Sabitlenen titanyum parçaları, diş kökünün işlevini görürler. Prova ve ölçülerden sonra kullanılacak yeni dişler hazırlanır. Doğal dişlerinize herhangi bir zarar vermeksizin diş eksikleriniz tamamlanır.
Dolgu
Cliniccell, ağız ve diş sağlığı hizmetinin alt birimi olarak, dolgu hizmeti verir. Dolgu; çürük veya aşınmadan dolayı işlevini kaybetmiş dişten, bozuk dokuların ve işlevini kaybetmiş yapıların temizlenmesi sonrasında dişe, yeni bir görünüm ve işlev kazandırılması işlemidir. Dolgu işlemlerinde, genellikle porselen kullanılır.
Cliniccell, sizlerin sağlık ve estetik ihtiyaçlarınıza/problemlerinize, kişiye uygunluk ilkesince çözümler üretir. Güvenilir, uygun ve kaliteli hizmetleri sizlere sunar.

E-Bültenimize kayıt olun