Estetik

Estetik bölümümüz, doğuştan gelen ya da sonradan oluşan sorunlar nedeniyle, vücudunuzdaki şekil veya işlev sorunlarına çözümler üretir. Cliniccell; talepleriniz doğrultusunda, uzman kadrosuyla, tanı ve teşhisin ardından, sizlere uygun tedavi teklifleri sunar. Teklifi kabul ettiğiniz takdirde, tedavi aşamasına geçilir

Estetik bölümümüz; burun estetiği, göğüs büyütme ve küçültme, kepçe kulak ve yağ aldırma hizmetleri sunmaktadır.

Burun Estetiği
Cliniccell, estetik hizmetlerinin alt birimi olarak, burun estetiği hizmeti verir. Burnunuzun yeniden şekillendirilmesinin yanında eğrilik ve nefes yollarındaki tıkanıklar da tedavi edilir. Cliniccell; burnunuzdaki sorunlara, uzman kadrosuyla, çözümler üreterek, hayalinizdeki burna kavuşmanızı sağlar.
Göğüs Estetiği
Cliniccell, estetik hizmetlerinin alt birimi olarak, göğüs büyültme ve küçültme hizmeti verir. Cliniccell, göğüs gelişmesinde beklenen gelişmeyi gösteremeyen ya da daha büyük göğüs talebinde olan kişiler için göğüs büyültme hizmeti verir. Göğüs büyültme tedavisi silikon implantlar vasıtasıyla gerçekleşir.
Kepçe Kulak
Cliniccell, estetik hizmetlerinin alt birimi olarak, kepçe kulak ameliyatı hizmetini verir. Kulak arkasından yapılan bir kesim ile kulak kıkırdağı, kafa ile ölçülü olacak açıya getirilir. Kişide şekil bozukluğu çok belirgin ise, okul öncesi dönemde de ameliyat edilebilir.
Yağ Aldırma
Cliniccell, estetik hizmetlerinin alt birimi olarak, yağ aldırma hizmeti verir. Yağ aldırma tedavisi, genellikle; basenler, karın ve çevresi, kollar ve bacaklarda uygulanır. Yağlanma konusunda dirençli olan bazı bölgelerde yağların, emilerek vücuttan dışarı çıkarılması ve bölgenin tekrar düzenlenmesi sağlanır.
Cliniccell, sizlerin sağlık ve estetik ihtiyaçlarınıza/problemlerinize, kişiye uygunluk ilkesince çözümler üretir. Güvenilir, uygun ve kaliteli hizmetleri sizlere sunar.

E-Bültenimize kayıt olun