Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın hastalıkları ve doğum bölümümüz, en değerli varlıklarımız olan kadınlarımızın, hastalık ve sorunlarına çözümler üretir. Bölümümüz; kadın hastalıkları, hamilelik, doğum öncesi ve doğum sonrası oluşan problemlere çözümler üretir. Cliniccell, pek çok ailenin çocuk sahibi olmasına ve sağlıklı nesiller yetişmesine yardımcı olur.

Kadın hastalıkları ve doğum bölümümüz, tüp bebek ve üreme ve jinekoloji hizmetleri sunar. 

Tüp Bebek ve Üreme
Cliniccell, kadın hastalıkları ve doğum hizmetlerinin alt birimi olarak, tüp bebek ve üreme hizmeti verir. Tüp bebek; genel olarak, birlikte olunduktan sonra üzerinden bir yıl geçmesine rağmen, gebeliğin gerçekleşmemesi durumunda tercih edilir. Bebek sahibi olmak isteyen çift, kliniğimize gelerek önce muayene olur. Ardından laboratuvar testlerine tabi tutulur. Sonuçlar neticesinde tüp bebek tedavisine başlanılır.
Jineokoloji
Cliniccell, kadın hastalıkları ve doğum hizmetlerinin alt birimi olarak, jineokoloji hizmeti verir. Jineokoloji, kadınların üreme sistemlerinin; teşhis, tedavi ve bakımları ile ilgilenir. Kadınların; adet problemleri, doğum kontrolü, cinsellik, kısırlık, menopoz sorunları uzmanlarımız tarafından incelenir. İncelemeler neticesinde teşhis, tanı ve tedavi aşamalarına geçilir.
Cliniccell, sizlerin sağlık ve estetik ihtiyaçlarınıza/problemlerinize, kişiye uygunluk ilkesince çözümler üretir. Güvenilir, uygun ve kaliteli hizmetleri sizlere sunar.

E-Bültenimize kayıt olun